Знизити ризики від пожеж в природньому середовищі

19.04.2020

Головна зона займання

Скорочуйте рослинність та використовуйте матеріали, стійкі до пожеж, на території навколо будинку.

Більшість будинків, втрачених від пожеж, спочатку займаються від невеликого  полум'я. За рахунок зменшення сприйнятливості території безпосередньо навколо будинку та самого будинку значно збільшуються шанси  пережити пожежний шторм чи невелику точкову пожежу. Робота в зоні домашнього займання також називається створення простору, для протипожежного захисту. 

Зона домашнього займання має три підзони:

  1. Безпосередня зона (1,5м  від будинку, включаючи дім). Це зона, найбільш вразлива для загорання. Встановіть тверді поверхні, використовуйте негорюче озеленення та не зберігайте матеріали під настилами. Протипожежна обробка будинку теж є важливою
  2. Проміжна зона (1,5-9,2м від будинку). Використовуйте щільне озеленення, щоб зменшити безперервність горіння та допомогти сповільнити пожежу.
  3. Розширена зона (9,2-30,5 + футів від будинку). Створення простору,  обрізка дерев та викошування  рослинності, щоб полум'я було меншим, нижчим до землі та переривало шлях вогню.


Протипожежна обробка будинку

Змініть будівельні матеріали та конструктивні особливості будинку для стійкості до пожеж.

Життєздатність будинку в умовах пожеж в значній мірі базується на будівельних матеріалах, особливостях дизайну та озелененні поблизу. Будинки, розроблені та побудовані відповідно до стандартів, стійких до пожеж, знижують сприйнятливість і, швидше за все, виживають при пожежі. 

Будинки, втрачені при пожежі, найчастіше займаються від  невеликих пожеж низької інтенсивності, це  може статися, коли вуглина потрапляє в будівлю через отвори або відкрите вікно. Потрапивши всередину,  може запалити меблі або інші горючі матеріали, що зберігаються там. Запалювання вугіллям також може відбуватися, коли вугілля накопичується  та запалює горючі частини будівлі, такі як дерев'яний дах, горючий настил або сміття, накопичене на даху чи у жолобі. Рослинність або інші горючі матеріали поблизу можуть запалюватися вугіллями, викликаючи точковий вогонь і піддаючи горівнню частину зовнішнього оздоблення, вікон або дверей вогнем.


Будівельні норми та стандарти були розроблені, щоб допомогти зменшити сприйнятливість будинку до диких пожеж. Слід звертати увагу на  декілька компонентів будинку такі, як дах, жолоби та карнизи, вентиляційні отвори, сайдинг, вікна та двері, настили, огорожі та інші навісні пристосування.


Планування землекористування

Зверніть увагу, як громади розвиваються та розбудовуються  згідно  планів та правил у районах, схильних до пожеж.

Планування використання земель може зменшити ризик виникнення пожеж, допомагаючи громадам рости та розвиватися з урахуванням ризиків  пожеж. Інструменти планування землекористування, такі як зонування, плани, правила та будівельні норми, можуть впливати на дизайн, планування та розміщення будинків, побудованих у районах, схильних до пожеж.

Заходи щодо планування землекористування різноманітні та можуть бути налаштовані відповідно до потреб району, громади чи округу. Наприклад, правила планування землекористування можуть вимагати налаштування  простору в зоні домашнього займання , достатнього водопостачання, ширини доріг та доступу та матеріалів для протипожежної обробки  будинків, побудованих у зонах небезпеки, що мають високий ризик  пожежі.  Інструменти планування землекористування також можуть обмежувати розвиток в районах, що мають найбільшу небезпеку виникнення пожеж.

Готовність до пожеж

Будьте готові до пожеж, використовуючи інструменти сповіщення громад, шляхи евакуації та сімейні плани евакуації.

Важливо бути готовим до пожеж задовго до того, як це станеться. Сюди входить підготовка в зоні домашнього займання , а також збирання аварійних запасів, планування шляхів втечі та виїзд на ранніх етапах під час пожежі. У багатьох громадах жителі можуть зареєструватися у системі раннього попередження. Громади також можуть готуватися до пожеж через розробку Планів захисту від пожеж, що купуються , придбати відповідне  обладнання та моделювати  сценарії для різних видів пожеж. 

Здоров'я громади

Зверніть увагу  до фізичноий, соціальний та економічний добробут людей у ​​громаді.

На потребу та здатність людей підготуватися, реагувати  та відновлюватись від пожеж можуть впливати такі фактори, як соціально-економічний статус, раса, етнічна приналежність та вік. Катастрофа з лісовими пожежами може вплинути на фізичне, соціальне та економічне благополуччя громади на тривалий час  після гасіння пожежі. Навіть якщо громада не зазнала шкоди  від пожеж, потрапляння диму від багаття може становити серйозний ризик для здоров'я, особливо для чутливих груп.

Вразливі групи населення, швидше за все, будуть непропорційно страждати від пожеж, оскільки їм може  бракувати доступу до ресурсів, будуть відчувати культурні та інституційні бар'єри, мати обмежену рухливість або порушене фізичне здоров'я. Наприклад, лісові пожежі можуть непропорційно впливати на людей, які живуть у бідності через такі фактори, як аварійне  житло, соціальне відчуження та зменшена здатність до пом'якшення чи переселення. Особи з обмеженими можливостями, люди похилого віку та зовсім маленькі можуть бути особливо чутливі до впливу навколишнього середовища та респіраторних проблем від  диму. Розуміння того, хто в громаді є найбільш вразливим і де ризик найвищий, може допомогти розставити пріоритети та спрямувати правильно ресурси.


Профілактика пожеж

Зменшіть займання від багаття, спалювання сміття, транспортних засобів та інших джерел.

В національному масштабі майже 9 з 10 пожеж спричинені людьми. Основними причинами пожеж, спричинених людьми, є пожежі, залишені без нагляду, спалювання сміття, гарячий попіл та вугілля для барбекю, а також транспортні засоби чи обладнання, які утворюють іскри.

Навчання з попередження пожеж - наприклад, оголошення громадських служб, брошури, кампанії в соціальних мережах та презентації - є успішними та економічно ефективними, сприяючи зменшенню кількості пожеж, спричинених людиною. Запровадження пожежних обмежень, збільшення патрулювання, огляду обладнання та обмеження використання - це всі ефективні стратегії зменшення пожеж, спричинених людиною. Місцевий персонал  лісового господарства має допомагати у визначенні успішних методик.


Реагування на пожежу

Управління і боротьба з дикими пожежами для захисту життя, громад та ресурсів.

Відповідь на лісові пожежі в США надзвичайно успішна, оскільки переважна більшість пожеж виявляються  та гаситься при первинному займанні. Необхідна широка координація та ресурси на місцевому, державному та федеральному рівнях для безпечного та ефективного гасіння пожеж.

Пожежна та громадська безпека є першочерговим пріоритетом у кожній діяльності з управління пожежами відповідно до протипожежної політики. Безпечна, своєчасната ефективна реакція на пожежу є однією з трьох цілей відповідно до Національної стратегії протидії пожежам об'єднаних земель . У міру збільшення частоти та розміру "диких" пожеж реагування все більше покладається на інструменти організації, спілкування та управління, засновані на ризиках.


Обробка горючої маси

Вирізайте, зменшуйте, спалюйте чи іншим чином зменшуйте горючу рослинність на ландшафті.

Щоб зменшити легкозаймистий матеріал - суху траву, повалені дерева, густі ліси, колоди та чагарники - органи землеустрою стратегічно видаляють та зменшують горючу масу на ландшафті. Практики обробки горючої  включають спалювання, проріджування, обрізку, рубання та механічне видалення маси для зменшення кількості та безперервності спалюваної рослинності.

Профілактика спалюванням є найефективнішою, коли поєднуються декілька стратегій, щоб порушити потенціал розповсюдження та посилення пожеж. Обробка горючої маси доповнює інші стратегії зменшення пожеж, такі як створення простору в зоні займання та протипожежна обробка будинку , щоб зменшити ризики для людей та будинків. 


Відновлення після пожежі

Стабілізуйте та відновіть ландшафт та громаду після пожежі.

Це може зайняти місяці та навіть роки, щоб відновитись від емоційних, фінансових та екологічних наслідків "дикої" пожежі. Процес зцілення для громади вимагає великих ресурсів та підтримки.

Стабілізація ландшафту та відновлення будинків та громад після пожежі може бути стресовою і непосильною. Хоча необхідні негайні дії для відновлення ландшафту, ремонту інфраструктури, пом'якшення наслідків пожеж  та відновлення мікрорайону, необхідна довгострокова допомога для забезпечення особистого благополуччя, фінансової стабільності, здоров'я громади та відновлення місцевості. Етапи попередження  пожежі, такі як готовність до пожеж , протипожежна обробка  будинку , планування землекористування, охорона здоров'я та безпеки громади - можуть зменшити роботу, необхідну для відновлення після пожежі.

Джерело



Booking.com
#Anti_Fire_Tech
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати